Udany sparing seniorów

Piłkarze Lubońskiego KS rozegrali w Baranowie na sztucznej trawie kolejny sparing. Tym razem przeciwnikiem był zespół Tarnovii II Tarnowo Podgórne. Podopieczni trenera Jacka Paska we wtorkowym meczu pokonali ligowego przeciwnika 4:3.
Mecz był rozgrywany w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych przy ciągle padającym deszczu oraz silnym wietrze. Pierwsza połowa spotkania przebiegała pod dyktando Lubońskiego, który miał dużą przewagę w posiadaniu piłki oraz był zespołem, który stwarzał sobie wiele sytuacji podbramkowych. W pierwszej odsłonie udało się pokonać bramkarza gospodarzy tylko trzy razy, choć okazji było o wiele więcej.
Druga część meczu była już bardziej wyrównana, choć momentami można było zauważyć lekką przewagą zespołu z Tarnowa Podgórnego. Z jednej jak i drugiej strony pojawiały się sytuacje bramkowe. Spotkanie przerodziło się w bardzo zacięte zawody, gdyż zarówno LKS jak i Tarnovia walczyły ze sobą momentami bardzo ostro. Żaden z piłkarzy nie odpuszczał a bramkarze i linie obrony w jednym jak i drugim zespole miały dużo pracy. Piłkarzom Lubońskiego udało się jednak to spotkanie zakończyć zwycięstwem 4:3, co jest na pewno pozytywnym sygnałem dla obozu szkoleniowego. Widać bowiem, że praca całego zespołu idzie w dobrym kierunku.

TD

Skład Lubońskiego:
Mateusz Kustosz, Tomasz Domagała, Kevin Kasztelan, Kacper Kowalski, Filip Niedziela, Michał Mazur, Jakub Rosołowicz, Marcin Biernacki, Radosław Michalewski, Radosław Kaszuba, Łukasz Lekier

Na zmiany wchodzili:
Denis Shamarin, Daniel Czarnecki

Strzelcy bramek:
Jakub Rosołowicz – 3
Tomasz Domagała – 1

Zdjęcie archiwalne