Zwycięstwo Lubońskiego w sparingu w Owińskach.

W środę 15 lipca w godzinach wieczornych seniorzy Lubońskiego KS rozegrali pierwszy sparing w okresie przygotowawczym. Przeciwnikiem była drużyna Błękitnych Owińska, z którą w nowym sezonie zawodnicy Lubońskiego spotkają się w tej samej grupie A klasy. Mecz został rozegrany na kameralnym obiekcie w Owińskach na bardzo dobrze przygotowanej płycie boiska. W kadrze na środowe spotkanie znalazło się 19 zawodników. Mecz przebiegał pod dyktando piłkarzy Lubońskiego, którzy udokumentowali to bramką zdobyta przez Krystiana Nowickiego w pierwszej części spotkania. W drugiej odsłonie Błękitni doprowadzili do remisu lecz ostatnie słowo należało do podopiecznych Jacka Paska. Gola na miarę zwycięstwa zdobył Daniel Czarnecki.
Skład Lubońskiego:
Zawodnik testowany, Tomasz Domagała, Michał Brezyna, Kacper Kowalski, Kevin Kasztelan, Krystian Nowicki, Radosław Kaszuba, Radosław Michalewski, Kacper Wilczyński, Łukasz Migdałek, zawodnik testowany.
W drugiej połowie:
Adrian Krzyżanowski, Patryk Piórkowski, Eryk Kubasik, Marcin Biernacki, Dawid Grzybowski, Daniel Czarnecki, 2 zawodników testowanych.
Tomasz Domagała
Izabella Chodorowska